KONST / Litografier / Färglitografi 7652402
nr 765 2402
Färglitografi
signerad, 98/100, Stad i bergslandskap, motivets mått: 50 x 43
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:19:22
18/6 15:16:23